Proszę uzupełnić wymagane pola!
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

Ślusarz narzędziowy I - obróbka ręczna
Miejsce pracy: Polkowice
(umowa o pracę)

Główne zadania:

  • okresowe kontrole tłoczników zgodnie z planem,
  • naprawa oraz utrzymywanie w ciągłym ruchu tłoczników,
  • natychmiastowa reakcja w trakcie awarii,
  • zgłaszanie wszelkich wad, awarii oraz uchybień,
  • wprowadzenie kreatywnych pomysłów celem eliminacji awarii tłoczników,
  • współpraca ze wszystkimi grupami zawodowymi na wydziale w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości tłoczonych części i utrzymania ciągłości produkcji .

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne,
  • 3 lata doświadczenia w zawodzie ślusarz narzędziowy,
  • znajomość zagadnień budowy tłoczników lub maszyn,
  • wysokie zdolności manualne,
  • umiejętność analitycznego myślenia, znajomość obróbki mechanicznej metalu,
  • dokładność, samodzielność, kreatywność, współpraca grupowa.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe).