Proszę uzupełnić wymagane pola!
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

Płatny staż absolwencki w dziale BHP
(Miejsce pracy: Polkowice)

Jesteś studentem/ absolwentem bez doświadczenia? SITECH  Sp. z o.o. otwiera przed Tobą ciekawe perspektywy startu zawodowego.Staż w naszej firmie, to świetna okazja, aby wiedzę zdobytą podczas studiów zastosować w praktyce, rozwinąć swoje umiejętności, jak również poznać specyfikę i zasady pracy w międzynarodowym koncernie VW.

Główne zadania:

  • przegląd i aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania BHP,
  • udział w audytach wewnętrznych przygotowujących do audytu recertyfikującego,
  • współudział w opracowywaniu optymalizacji procedur Systemu Zarządzania BHP,
  • optymalizacje dotychczasowej dokumentacji Systemu,
  • wsparcie dla działów w przygotowaniu do auditu,
  • zapoznanie ze specyfiką funkcjonowania komórki BHP w firmie produkcyjnej,
  • wykonywanie czynności operacyjnych na potrzeby komórki BHP (np. udział w postępowaniach powypadkowych, sporządzanie dokumentacji operacyjnej- wykazy środków, protokoły, itp., nadzór nad kontrolą przestrzegania przepisów BHP,
  • wsparcie przy analizie ryzyka zawodowego w obszarach produkcyjnych,
  • współpraca z SIP i ZZ,
  • rozwój wiedzy, doświadczenia zawodowego oraz kompetencji osób ubiegających się o zatrudnienie w komórce BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (Technik ds. BHP) lub rozpoczęte/ukończone studia kierunkowe (min. I stopnia) lub podyplomowe w kierunku BHP,
  • znajomość programów: MS- Office średnio zaawansowanym,
  • zaangażowania i inicjatywy własnej,
  • dokładność, samodzielność i obowiązkowość.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie Volkswagen,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (fachowe szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę dla absolwentów na czas określony (1 rok).