Proszę uzupełnić wymagane pola!
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

Płatny staż absolwencki w dziale QS - Planowanie jakości
(Miejsce pracy: Polkowic)

Jesteś absolwentem bez doświadczenia? SITECH Sp. z o.o. otwiera przed Tobą ciekawe perspektywy startu zawodowego. Staż absolwencki w naszej firmie, to świetna okazja, aby wiedzę zdobytą podczas studiów zastosować w praktyce, rozwinąć swoje umiejętności, jak również poznać specyfikę i zasady pracy  w międzynarodowym koncernie VW.

Główne zadania:

  • pomoc przy tworzeniu dokumentacji jakościowej projektu,
  • pomoc przy zlecaniu pomiarów i badań części,
  • opracowywanie wyników pomiarów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (absolwent do 6 miesięcy od ukończenia studiów),
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość narzędzi jakościowych.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie Volkswagen,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (fachowe szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę na staż absolwencki na czas określony (1 rok)