Proszę uzupełnić wymagane pola!
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

Staż absolwencki w dziale Team Technologiczny obszar Konstrukcji
(Miejsce pracy: Polkowice)

Jesteś absolwentem bez doświadczenia? SITECH Sp. z o.o. otwiera przed Tobą ciekawe perspektywy startu zawodowego. Staż absolwencki w naszej firmie, to świetna okazja, aby wiedzę zdobytą podczas studiów zastosować w praktyce, rozwinąć swoje umiejętności, jak również poznać specyfikę i zasady pracy w międzynarodowym koncernie VW.

Cel stanowiska: wsparcie działu Team Technologiczny w obszarze Konstrukcji

Główne zadania:

  • projektowanie nowych lub modyfikacja istniejących produktów lub ich części, analiza, opracowanie założeń konstrukcyjnych i technologicznych wyrobu,
  • tworzenie modeli bryłowych, powierzchniowych, rysunków: wykonawczych i złożeniowych, list materiałowych i opieka nad tą dokumentacją,
  • techniczne rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych MES,
  • poszukiwanie i opracowanie nowych innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość programów  Catia V5, Solid Works , Auto Cad, MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w grupie,  komunikatywność.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie Volkswagen,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (fachowe szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę dla absolwentów na czas określony (1 rok).