Proszę uzupełnić wymagane pola!
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

Staż absolwencki w dziale Zakupy P-Materiały
(Miejsce pracy: Polkowice)
(umowa o pracę)

Jesteś absolwentem bez doświadczenia? SITECH Sp. z o.o. otwiera przed Tobą ciekawe perspektywy startu zawodowego. Staż absolwencki w naszej firmie, to świetna okazja, aby wiedzę zdobytą podczas studiów zastosować w praktyce, rozwinąć swoje umiejętności, jak również poznać specyfikę i zasady pracy  w międzynarodowym koncernie VW.

Cel stanowiska: wsparcie procesów zakupowych.

Główne zadania:

  • przygotowywanie bieżących raportów z SAP,
  • wyjaśnianie bieżących różnic cenowych,
  • przygotowywanie/ wysyłanie zapytań ofertowych,
  • aktywny udział w procesie Local /Global  Sourcing,
  • ocena i opiniowanie przedstawionych ofert od dostawców,
  • przygotowywanie dokumentów do umów terminarzowych,
  • tworzenie prezentacji działowych,
  • wsparcie w organizowaniu przetargów / uczestnictwo w procesie wyboru oferentów/ przygotowywanie dokumentacji do przetargów.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane ekonomiczne (absolwent do 6 miesięcy od ukończenia studiów),
  • sumienność, komunikatywność, asertywność,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • obrej znajomości pakietu Microsoft Office.
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie Volkswagen,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (fachowe szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę dla absolwentów na czas określony (1 rok).