28 cze 2018

„Pracodawca przyjazny młodzieży” - I miejsce dla SITECH Sp. z o.o.

Dnia 26.06.2018 r. przedstawiciele SITECH Sp. z o.o. uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu wojewódzkiego konkursu „Pracodawca przyjazny młodzieży”.

W ramach konkursu pracodawcy byli oceniani pod kątem 4 kryteriów:

  • przestrzeganie przepisów prawa pracy – zatrudnienia młodocianych,
  • przestrzeganie przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • działalność systemowa na rzecz ochrony pracy,
  • dodatkowe elementy na rzecz przygotowania zawodowego młodocianych.

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała I miejsce zdobywając maksymalną liczbę 100 punktów.

Dziękujemy służbom BHP, pracownikom działu personalnego oraz opiekunowi pracowników młodocianych w SITECH Sp.  z o.o. - Panu Tadeuszowi Drogosz za zaangażowanie w przygotowanie do konkursu oraz codzienną pracę na rzecz kształcenia zawodowego pracowników młodocianych.

Ta nagroda jest dla spółki SITECH potwierdzeniem, że zasady funkcjonowania firmy są nie tylko na bardzo wysokim poziomie, ale i godne naśladowania. Nieustannie opracowywane i wprowadzane zmiany wewnątrz organizacji pracy, zapewniają jak najlepsze warunki pracy dla pracowników z różnych obszarów przedsiębiorstwa, w tym w szczególności dla pracowników młodocianych. Konkursowe jury podkreśliło, że nasz kierunek w wyróżniającym stopniu jest dostosowany do potrzeb rynku pracy i oczekiwań otoczenia społeczno-gospodarczego.

Na zdjęciu: Małgorzata Łagocka - Okręgowy Inspektor Pracy we Wrocławiu, Gabriela Szafarowska - Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP, Lilianna Wiltosz - Specjalista ds. rozwoju personalnego, Emilia Łużna - HR Partner.

„Pracodawca przyjazny młodzieży” - I miejsce dla SITECH Sp. z o.o.