Specjalista ds. zarządzania produktem

Miejsce Polkowice
Forma Umowa o pracę (K/M)
Kandydaci K/M

Główne zadania:

  • budowanie trwałych relacji z Klientem,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientem,
  • opieka nad Klientem, rozwiązywanie problemów, doradzanie,
  • sterowanie i koordynacja przebiegu wdrażania nowych projektów i produktów oraz zmian technicznych, nadzór nad budżetem, terminami, jakością i cenami produktu,
  • koordynowanie grupą projektową / koordynacja działań działów fachowych oraz ich wspieranie w  kontakcie z Klientem i Dostawcą jak i raportowanie aktualnych statusów przed  Zarządem, Klientem,
  • koordynowanie działań, nadzór nad prognozowaniem i planowaniem produkcji w przedserii,
  • realizacji zamówień Klientów, jak i wysyłek do Klientów pod względem ilościowym i terminowym (w fazach VFF, PVS, OS ) oraz tworzenie krótko  i długoterminowych prognoz zapotrzebowania na części zakupowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość programu SAP,
  • umiejętność analitycznego myślenia, pracy w grupie,
  • samodzielność w zakresie podejmowanych działań,
  • umiejętność w zakresie planowania  i organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe),
  • elastyczny czas pracy, home office,
  • opieka medyczna, pakiet sportowy.

Proces rekrutacji w SITECH

Proces rekrutacji w SITECH jest kilkustopniowy. W zależności od stanowiska oraz poziomu wymagań może być mniej lub bardziej rozbudowany i czasochłonny.

1

Analiza CV i listu motywacyjnego

2

Wywiad telefoniczny z kandydatem (opcjonalnie)

3

Testy kompetecyjno - osobowościowe

4

Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem

5

Sprawdzenie referencji (opcjonalnie)

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji wystarczy przesłać formularz aplikacyjny dostępny w zakładce „Oferty pracy” lub CV oraz List motywacyjny. Po dokładnej analizie nadesłanych dokumentów wybrane osoby zostają zaproszone do kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego, którego główny trzon stanowi rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu oraz przedstawicielem działu personalnego. Podczas rozmowy badamy poziom wiedzy i umiejętności oraz motywację do pracy i oczekiwania Kandydata.

Uzupełnieniem rozmowy są testy kompetencyjno-osobowościowe. W zależności od stanowiska mogą to być rożnego rodzaju zadania praktyczne, kwestionariusze czy próbki pracy. W uzasadnionych przypadkach rekrutacja odbywa się w formie ośrodków oceny (Assessment Centre).