Płatny staż absolwencki w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce Głogów
Forma Umowa o pracę
Kandydaci K/M

Główne zadania:

  • poznanie specyfiki firmy, produktów i procesów,
  • zapoznanie się ze strukturą organizacyjną firmy oraz zasadami jej funkcjonowania,
  • zapoznanie się z budową, zasadą działania, montażem, uruchamianiem lub testowaniem systemów mechatronicznych, montowanych lub uruchamianych w firmie,
  • wdrażanie wiedzy teoretycznej nabytej podczas nauki w praktyce,
  • wykonanie samodzielnego zadania adekwatnego do poziomu wykształcenia i rozliczenie się z wykonania tego zadania,
  • udział w pracach zespołów utrzymania ruchu, celem poszerzenia wiedzy i umiejętności analizy i rozwiązywania problemów oraz nabycia kompetencji niezbędnych do pracy w przemyśle,
  • realizacja części zadań właściwych dla danego stanowiska pracy, w wymiarze adekwatnym do wiedzy i umiejętności.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe techniczne (absolwent do roku od ukończenia studiów),
  • zainteresowanie tematyką utrzymania ruchu,
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • sumienności, komunikatywności, asertywności, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowej firmie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę i możliwość zdobycia interesujących doświadczeń kontakt z nowymi technologiami,
  • pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie do nauki i szkoleń,
  • opiekę medyczną,
  • umowę o pracę dla absolwentów na czas określony (12-24 miesięcy).

Jak złożyć aplikację?

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji wystarczy wypełnić formularz CV-online, który jest umieszczony w aktualne praktyki i staże.

Jeżeli nie znalazłeś ogłoszenia o pracę, które dot. Twoich kompetencji możesz aplikować do naszej bazy CV poprzez wypełnienie poniższego formularza CV-online.

W przypadku pytań prosimy o kontakt

Zakład Polkowice:
Amelia Kurt

  • Telefon
    + 48 76 726 71 86

Zakład Głogów:
Amelia Kurt

  • Telefon

Zakład Września:
Monika Wiktorowska

  • Telefon
    +48 76 726 75 95
Polkowice
Praktyki Staż
Głogów
Września