1. Własność intelektualna

Elementy zawarte na stronie, takie jak projekty, teksty, grafiki oraz inne, są chronione przez prawo autorskie, którego właścicielem lub licencjobiorcą jest SiTech. Jakiekolwiek działania, które obejmują kopiowanie, dystrybucję, czy też modyfikację tych elementów bez wyraźnej zgody są prawnie zabronione.

2. Ochrona znaków

Znaki handlowe i znaki służące do oznaczania usług widoczne na stronie są zarejestrowane i należą do SiTech lub są licencjonowane na korzyść portalu. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez uprzedniego pisemnego zezwolenia może stanowić naruszenie prawa.

3. Dokładność informacji

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na stronie były aktualne i dokładne, ale SiTech nie zapewnia ich pełnej nieomylności. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z działania na podstawie tych informacji, chyba że spowodowane zostały one przez świadome działanie SiTech.

4. Linki zewnętrzne

Strona może oferować linki do innych stron internetowych, które są niezależne od SiTech. Nie mamy wpływu na ich zawartość i nie odpowiadamy za nią. Wprowadzenie tych linków nie jest równoznaczne z rekomendacją tych stron przez portal.